Iškilus klausimams galite susisiekti su mumis paspaudę čia:

Įmonėje apleista buhalterija?

shot-preparing-red-squirrels-snow-squirrel-camera-66521660Pagaliau žurnalistai susidomėjo buhalterija. Pasirodė straipsniai apie įmonių apleidusių savo apskaitą likimus. O tokių įmonių perspektyvos ne kokios. Štai jeigu registrų centrui nėra teikiamos ataskaitos penkis metus ir daugiau, galima likvidavimo proceso pradžia.

Nuo balandžio pirmos dienos, administracinis kodeksas leis protokolus rašyti ir kitas funkcijas atlikti net ir be įmonės vadovo žinios (jeigu jis prieš tai du kartus neatvyko į posėdžius).

Daugiau čia.

Turi būti keičiami bendrovių įstatai

Iki šių metų gruodžio  31 dienos UAB ir AB pasikeisti įstatus būtina. Euro konvertavimo proga verta atsinaujinti ir kitus punktus. Už įstatų keitimą atsakingi įmonių vadothumbs-up-sign-coffee-like-symbol-froth-36330244vai to nepadarę gali tikėtis surašyto protokolo ir baudų, kurios siekia nuo 30 iki 1450 eurų.

Svarbu paminėti, kad protokolus galima surašyti nedalyvaujant vadovui tik tuo atveju, jeigu bendrovės vadovas jau neatvyko du kartus.  … Read More

Būtina pranešti apie sąskaitas užsienyje

Rodos, niekam net į galvą neateitų, jog būtina pranešti apie užsienyje turimas banko sąskaitas. O pasirodo, užmaršumas gali būti suprastas kaip nenoras bendradarbiauti ir užtraukti tūkstantines baudas. Jeigu Jūs turite užsienio valstybėje banko sąskaitą, privalote apie tai pranetwo-women-laptop-6622105šti valstybinei mokesčių inspekcijai. Žinoma su pranešimu, privalu sumokėti mokesčius nuo toje sąskaitoje gaunamų tam tikrų pajamų (tarkime, palūkanų). Ši prievolė nėra nauja, bet kelia nepatogumų.   … Read More

Buhalterinė apskaita – profesionalų darbas

www.ukskelbimai.co.ukVisai netikėtai užtikau nuostabų straipsnį apie įmonių buhalteriją. Straipsnio autorius sako, kad kiekvienas gali išmokti, tarkime, pilotuoti lėktuvą. Tačiau daugelis supranta, kad laiko ir finansinės investicijos neatsipirks, jeigu jis neplanuoja tapti lakūnu. Tačiau su buhalterija kažkodėl yra viskas kitaip. Dažnai įmonių vadovai norėdami sutaupyti 100 ar pusantro šimto eurų praleidžia valandų valandas kursuose ir bando apskaitą tvarkyti patys. Klaidų tikimybė išauga iki 50 proc. o ir savo tiesioginėms pareigoms (klientų paieškai, įmonės veiklos organizavimui, reklamai) pritrūksta laiko.

… Read More

IĮ savininkai turės pateikti finansines ataskaitas

nuotraukaFinansų ministras nauja redakcija pakeitė neribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų apskaitos reglamentavimą.

Dauguma pakeitimų – redakcinio pobūdžio: patikslintos sąvokas, taisyklėse išdėstyti bendrieji apskaitos principai suderinti su Įmonių finansinės atskaitomybės įstatymo nuostatomis.

… Read More

Valstybinė mokesčių inspekcija ragina nepamiršti pateikti pranešimų

„Valstybinė darbo inspekcija primena, kad juridiniaivdiar fiziniai asmenys, pagal sutartis su darbdaviais atliekantys darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijas ar jų dalį,socialinės apsaugos ir darbo ministro nustatyta tvarka kasmet iki kovo 1 d. turi VDI teikti informaciją apie darbdavius, kuriems teikė darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas, bei darbuotojų saugos bei sveikatos specialistų, atlikusių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas ar jų dalį, skaičių.“, – „Mokesčių žinioms“ sako VDI atstovai.

Juodasis penktadienis

foto 15min.lt

Pats didžiausias darbo bei pastangų įvertinimas yra Jūsų pozityvūs atsiliepimai ir rekomendacijos. Todėl labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol kiekvienas, kuris rekomenduos mus aktyviam klientui gaus 30 proc. nuolaidą.

Juk mūsų visų stiprybė yra buvimas kartu!

… Read More

Koks vadovas užprogramuoja verslo sėkmę?

Penkių metų mokslinių tyrimų dėka Nitin Nohria, William Joyce ir Bruce Roberson išvedė ilgalaikės verslo sėkmės formulę. Pasirodo visų didžiųjų versilininkų išmintis ir lieka tik sėkmės tikimybė, o tikrasis pelnas skaičiuojamas pagal 4+2 skaičų derinį. sekme

… Read More